Mechanik

  • Numer oferty 192
  • Miejsce pracy cała Polska
  • Typ zatrudnienia pełen etat
  • Koniec rekrutacji 31.12.2017

Sieć serwisów Motoricus.com zatrudni doświadczonego mechanika.

Szukamy ludzi z pasją do motoryzacji, zaangażowaniem, lubiących ciekawą i zróżnicowaną pracę.

Cenimy zaangażowanie w podejściu do pracy, zainteresowanie zagadnieniami mechaniki innowacyjnej, pomysłowość i szerokie spojrzenie na obsługę samochodów. Chętnych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego
(mile widziane rekomendacje).

Opis stanowiska:

  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanik (kilkuletnie)
  • samodzielność w diagnozie i naprawach
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • znajomość technologii napraw
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy
  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego
  • umiejętność obsługi urządzeń wulkanizacyjnych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
Miejsce pracy:
  • Warszawa - ul. Łopuszańska, Pszczyńska
  • Wołomin - ul.1-Maja
  • Międzylesie - ul. Patriotów

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy Aplikuj teraz

Dlaczego Motoricus.com?
  • Darmowa dostawa
  • Ponad 40 000 produktów na stanie
  • Dostawa w 48 godzin
  • Elastyczne formy płatności
  • Możliwość odbioru w jednym z serwisów sieciowych

Infolinia czynna w godzinach:
+48 22 740 55 55  Czynna: Pn-Pt: 9-17