Zastępca Kierownika Serwisu Samochodowego

  • Numer oferty 369
  • Miejsce pracy Warszawa
  • Typ zatrudnienia pełen etat
  • Koniec rekrutacji 31.12.2017

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Serwisu Samochodowego,
  • Planowanie i regularna kontrola wszystkich ekonomicznych wskaźników zapewniających pozytywny wynik pracy Serwisu,
  • Nadzór nad prawidłową pracą Zespołu,
  • Zarządzanie Personelem zorientowane na wyznaczone przez strategię firmy cele,
  • Regularna ocena wydajności Serwisu,
  • Realizacja i przestrzeganie wyznaczonych standardów firmy,
  • Wdrażanie wyznaczonych celów, wspierania i rozwój sprzedaży oraz działań marketingowych,
  • Odpowiedzialność za techniczny i wizualny stan budynków, inwentarza i taboru serwisu,
  • Analiza rynku lokalnego pod kątem zmian i działań konkurencji.

 Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne lub handlowe,
  • Wiedza na wysokim poziomie z zakresu mechaniki,
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu technik sprzedaży,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w Serwisie Samochodowym, na stanowisku kierowniczym,
  • Zorientowanie na Klienta,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Zorganizowany i samodzielny styl pracy,
  • Umiejętność kierowania zespołem, charyzma,
  • Schludny wizerunek,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz programów MS Office.

 Oferta:

  • Umowa o pracę: pensja stała plus jasny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Miejsce pracy
  • Warszawa - ul. Pszczyńska, Łopuszańska
  • Wołomin - ul. 1-Maja
  • Międzylesie - Patriotów

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy Aplikuj teraz

Dlaczego Motoricus.com?
  • Darmowa dostawa
  • Ponad 40 000 produktów na stanie
  • Dostawa w 48 godzin
  • Elastyczne formy płatności
  • Możliwość odbioru w jednym z serwisów sieciowych
Infolinia czynna w godzinach:
+48 22 740 55 55  Czynna: Pn-Pt: 9-17